O NAS

Naszą pracownię cechuje indywidualne i rzetelne podejście do klienta. Do wszystkich wnętrz podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, rozpoczynając współpracę na dogłębnym poznaniu potrzeb użytkownika, jego wrażliwości na estetykę oraz sposobu życia. Wspieramy klientów nie tylko w procesie projektowym, ale również podczas realizacji. Od lat współpracujemy z firmami i wykonawcami na najwyższym poziomie, dzięki którym wnętrza dopracowane są z dbałością o każdy detal.

Wzajemne zaufanie i szacunek pozwala nam, z każdym wymagającym klientem, stworzyć wyjątkowe wnętrza. Każdy etap projektu jest dokładnie omawiany w naszej pracowni. To właśnie w tym miejscu dobieramy wszystkie materiały, spotykamy się i poznajemy. To właśnie tutaj tworzymy przestrzenie szyte na miarę.

Autorską pracownię założyłam w roku 2017. Ukończyłam studia magisterskie z Architektury oraz studia podyplomowe z Architektury Wnętrz, należę do Izby Architektów Polskich. Doświadczenie zawodowe zdobywam od roku 2013, współpracując przez ten czas z różnymi biurami architektonicznymi, a także biorąc udział w licznych konkursach. Dbam o najwyższą jakość pracowni, szczegółowe rozwiązania projektowe oraz sprawną koordynację wszystkich prac podczas realizacji.

Karolina Czech-Białas

Karolina Czech-Białas
Architekt


biuro@karolinaczech.pl

Renata Chorąży

Renata Chorąży
Asystent architekta


kontakt@karolinaczech.pl